Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Monster Energy Presents: Rock Off 2017’de metal müzik coşkusu
‘Monster Energy Presents: Rock Off 2017’de metal müzik coşkusu
Bu sene 4'üncüsü gerçekleşen, yılın en büyük metal festivali 'Monster Energy Presents: Rock Off 2017', Uniq Açıkhava Sahnesi’nde metalseverlere harika bir müzik deneyimi sundu.
Kültür Sanat 31 Temmuz 2017 - 10:42

Metal müzik tutkunlarının uzun süredir heyecanla beklediği festivalde, dünyaca ünlü Amon Amarth, death metalin efsane kadrosu Bloodbath ve folk metalin sevilen temsilcisi Korpiklaani gibi dev İskandinav grupların yanı sıra Black Tooth, Sülfür Ensemble ve Milk Hunter gibi yerli gruplar da sahne aldı.

EFSANE GRUPLAR SAHNEDEYDİ

Grind Core/Death metalin yaratıcıları olan Britanyalı Napalm Death de festivalin ses getiren gruplarındandı. Festivalin ağır topu Amon Amarth’ın sahne şovları ve sıcak tavırlarıyla seyirciler tarafından büyük ilgi gördü. Unutulmaz bir performans ortaya koyan Amon Amarth, organik olarak festivalin mottosu olan ‘Raise Your Horns’ şarkısı öncesi boynuz şeklindeki kadehlerini seyircilere kaldırıp içti ve parçaya unutulmaz bir giriş yaptı.

rockoff3
Etiketler