Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müzik Bursa’da barış için yankılanacak
Müzik Bursa’da barış için yankılanacak
Bu yıl ikincisi düzenlenecek Nilüfer Müzik Festivali müzik tutkunlarını buluşturacak
Kültür Sanat 11 Ağustos 2016 - 13:34

Nilüfer Müzik Festivali’nde Duman, Athena, Mashrou Leila, İlhan Erşahin, İstanbul Sessions, Kabus Kerim, Ceylan Ertem ve Kaan Tangöze’nin de aralarında yer aldığı isim ve gruplar 2- 4 Eylül’de unutulmaz konserlere imza atacak.

2

Nilüfer Belediyesi dünya standartlarında dev bir organizasyonun hazırlıklarını tamamladı. Nilüfer Müzik Festivali bu yıl da herkese 3 gün boyunca tam bir müzik ziyafeti yaşatacak. Müzik aracılığıyla festivale katılanların barış, birlik, beraberlik duygularını güçlendirecek olan Nilüfer Müzik Festivali 2- 3 ve 4 Eylül’de Balat Atatürk Ormanı’nda gerçekleşecek.

İSTEYENLER ÇADIR KURACAK

Hazırlanan kamp alanında isteyenlerin çadır kurup konaklayabileceği Nilüfer Müzik Festivali’ne girişler 2 Eylül Cuma günü başlıyor. Festival alanında iki ayrı sahne, eğlence alanları, yiyecek ve içecek stantları yer alacak. Yöresel lezzetlerin yanı sıra, vegan gıda seçenekleri de katılımcılara sunulacak. Ayrıca festival süresince hem Bursa’dan hem de şehir dışından gelen müzik sevdalıları kentin buluşma noktalarından Balat Atatürk Ormanı’na ücretsiz servislerle taşınacak. Nilüfer Müzik Festivali hakkında bilgi almak isteyenlerin, tüm ayrıntıları www.nilufermuzikfestivali.com adresinde bulabilecekleri bildirildi.