Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müzik, eğlence ve gastronomi Bomonti sokaklarında
Müzik, eğlence ve gastronomi Bomonti sokaklarında
Feriköy pazarı otopark alanında gerçekleşecek olan Bomonti Sokak Festivali, gastronomi, müzik ve kültür dolu etkinliklerle semt ile özleşerek uzun soluklu bir festival haline gelmeyi amaçlıyor.
Kültür Sanat 12 Ağustos 2017 - 14:29

İstanbul’un en köklü ve son yıllarda yıldızı parlayan semtlerinden biri olan Bomonti, kısa sürede kültür sanat hayatının ve eğlencenin de merkezi olmayı başardı. Birçok önemli markanın geliştirdiği konut projeleri ile tercih edilen bir semt olan, açılan yeni lezzet duraklarıyla gastronomik açıdan da dikkat çeken Bomonti’nin artık bir de festivali var.

Şişli Belediyesi’nin desteğiyle, Gorillaz ve Pink Milk organizasyonu ile 16-17 Eylül 2017 tarihlerinde semtin ‘organik pazarı’ ve ‘antika pazarı’ olarak bilinen en işlek yerlerinden biri olan Feriköy pazarı otopark alanında gerçekleşecek olan Bomonti Sokak Festivali, semt ile özleşerek uzun soluklu bir festival haline gelmeyi amaçlıyor.

MÜZİKTEN EĞLENCEYE, LEZZETTEN SİNEMAYA

Gündüz saat 12’den itibaren başlayacak ve yaklaşık 12 saat sürecek ücretsiz festival gün boyunca katılımcılarına eğlence vadediyor. Bomonti Sokak Festivali, sonbaharı ve yeni bir eğitim dönemini karşılamaya hazırlandığımız haftasonu boyunca rengarenk özel bir dekorasyonla katılımcılara karnaval tadında bir program sunmaya hazırlanıyor.

Sokak müzisyenlerinden gün boyu canlı müzik dinleyebileceğiniz 2 günlük festivalde, çeşitli sokak lezzetleri, tasarımcılar, çocuklar için oyun alanı, çeşitli aktiviteler, atölyeler, söyleşiler, ünlü dj’ler ve dansçılardan performanslar sizleri bekliyor. Ayrıca etkinlikler, sürpriz 2 filmin gösterileceği açık hava sineması ile noktalanacak.