Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nejat İşler’den kitap müjdesi
Nejat İşler’den kitap müjdesi
Ünlü oyuncu Nejat İşler, Bavul Dergi'deki köşesinden, hikaye kitabı yazmaya başladığını duyurdu.
Kültür Sanat 2 Şubat 2016 - 11:00

Bir süredir yazıyla ilişkisi derinleşen ve yazıları Bavul dergisinde yayımlanan Nejat İşler, Can Yayınları’ndan kitap teklifi alarak hikayeler yazmaya başladığını açıkladı.

Kulüp başkanlığı yaptığı Gümüşlükspor’un şampiyonluk sevincinin ardından kitap yazmaya başlaması ile mutluluğunun ikiye katlandığını ifade eden Nejat İşler, kitap fikrinin ortaya çıkış sürecini ve nasıl bir kitap hazırlayacağını Bavul Dergi’deki köşesinden anlattı. “Kahramanları uydurma olan gerçek hikâyeler” yazacağını söyleyen İşler, “Yazarlık benim için yan bir uğraş. Çok da uzak değil ama… Okumaya beş yaşımda, yazmaya beş yaşımda başladım. Yazdığım ve sahnelenen üç oyunum var,” diyerek yazıyla ilişkisinin uzun yıllara dayandığını ifade etti.

Nejat İşler kitap heyecanını paylaştığı yazısında, kitap telifinin kulüp başkanı olduğu Gümüşlükspor’a aktarılacağını söyleyerek “kitap telifi ile giderleri karşılaşanan ilk spor kulübü” olacaklarının da sinyallerini vermiş oldu.