Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“O Rolü İstiyorsan; Gel de Şaşırma
“O Rolü İstiyorsan; Gel de Şaşırma
Ayrıntı Akademi'den yepyeni bir çalışma
Kültür Sanat 8 Ağustos 2016 - 12:38

“O Rolü İstiyorsan; Gel de Şaşırma!” iki günlük Audition Atölyesi; 12-13 Ağustos'ta Ayrıntı Akademi'de…

ayrıntı

Oyuncu ve oyuncu adaylarına yönelik atölye; Cast direktörü-menajer Yaprak Bayraktar ve oyuncu-eğitmen Nezih Cihan Aksoy rehberliğinde yapılacak. Profesyonel ortamlarda fark yaratmak üzerine kişiye özel ve doğru yaklaşım önerileri, uygun iletişim, audition öncesi ve sonrasına dair sırların paylaşılacağı bir ortam deneyimine hazır mısınız?

1. Bölüm – Etkili İletişim

Profesyonel hayatınızda önemli bir rol oynayan seçmelerin (audition) öncesi ya da sonrasında yapacağınız menajer, cast direktörü, yönetmen, yapımcı vb. görüşmelerinde ya da set gibi profesyonel ortamlarda (sizi farklılaştıracak), uygun iletişim yöntemlerini kullanmanızı ve benimsemenizi sağlamayı hedeflemektedir.

2. Bölüm – Profesyonel Hayata Hazırlık ve Audition Sırları

Bir oyuncu ya da oyuncu adayının, profesyonel kariyeri için yapması gerekenler ve ihtiyaçlarına dair yol haritası çizilecek ve deneme çekimlerine nasıl hazırlanılması gerektiğine dair taktikler paylaşılacaktır. Bu bölümde oyuncu ve oyuncu adayları; CV, headshot, showreel, ajans, menajer, karaktere yaklaşım ve yaşayabilecekleri sürprizler gibi bir çok başlıkta hedeflerine ulaşmayı sağlayacak faydalı ipuçları bulacaklardır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler