Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ödüle doymayan filme görkemli gala
Ödüle doymayan filme görkemli gala
Tükiye'de ve dünya çapında sayısız ödüle imza atan Kümes'in galası yapıldı
Kültür Sanat 30 Kasım 2016 - 18:45

Yapımcılığını Ali Adnan Özgür'ün üstlendiği, başrollerini Hasibe Eren ve Selen Domaç'ın paylaştığı Ufuk Bayraktar imzalı “Kümes” filmi için tarihi Beyoğlu Sineması’nda görkemli bir gala yapıldı.

kumes1

Festival serüvenini başarıyla tamamlayan Kültür Bakanlığı destekli ‘Kümes' filmi için geri sayım başladı. Film, 2 Aralık’ta izleyiciyle buluşacak. Gala gösterimi öncesi basın mensuplarının soruların karşısına geçen oyuncular muhabirlerin sorularını yanıtladı.

kumes12

BÜYÜKANNESİNİN HİKAYESİNİ BEYAZPERDEYE TAŞIDI

‘Dağ 2' filmiyle gişede büyük başarı elde eden Ufuk Bayraktar, iki filmle izleyici karşısına çıkıyor. Büyükannesinin hikayesini beyazperdeye taşıyan oyuncu ilk yönetmenlik deneyimi için, “Gerçeklerden esinlendiğim bir hikaye, bizim ailemiz için olmuş bir durum, görünenin insanların kendi benliklerinde görmek istediklerin doğrultusunda ilerlediğini, aslında görünenin dışında alanların olduğunu anlatmak istediğim bir hikayeydi, inşallah izleyici beğenir etkileri merak ediyorum” şeklinde konuştu.

kumes3

HASİBE EREN: ÇOK GÜÇLÜ BİR FİLM

Filmde, üzerine kuma gelen bir köylü kadını canlandıran Hasibe Eren, “Seyirciyle ilk karşılaştığında çok şaşırdığım, çok güçlü bir film. Herkese farklı algılar yaşatacak. Umarım izleyici de sever” şeklinde konuştu.

kumes4

Beyazperde serüvenine ‘Kümes' ile başlayan Selen Domaç,”İlk sinema filmim, benim için çok kıymetli hep de kıymetlim olarak kalacak umarım seyirci sever” dedi.

İLGİLİ HABERKahkahaya ve hüzne doyuran film: Sen Benim Her ŞeyimsinKahkahaya ve hüzne doyuran film: Sen Benim Her Şeyimsin

Son güncelleme: 19:00 - 30.11.2016