Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ödüller sahiplerini buldu
Ödüller sahiplerini buldu
TÜYAP Kültür Fuarları Onur Ödülleri sahiplerini buldu
Kültür Sanat 16 Kasım 2016 - 16:49

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve TÜYAP tarafından düzenlenen ARTİST 2016 / 26. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı Onur Ödülleri, 14 Kasım Pazartesi akşamı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi – Interexpo Salonu'nda gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

tuyap1

Otuz beşinci yaşını “Felsefe ve İnsan” teması ile selamlayan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Onur Yazarı Ödülü Sayın Prof. Dr. İoanna Kuçuradi'ye TÜYAP Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bülent Ünal tarafından verildi. Bu yıl Umulmadık Toraklar isimli çok küratörlü geniş bir sergiye ev sahipliği yapan ARTİST 2016 / 26. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı Onur Sanatçısı Ödülü Sayın Gülsün Karamustafa'ya TÜYAP Kültür Fuarları Danışma Kurulu Başkanı Sayın Doğan Hızlan tarafından verildi.

Bu yılın Sanatsever Kurum Onur Ödülü ise Summart Sanat Merkezi'ne verildi. Ödül Sayın Mete Bora adına Sayın Zeynep Bora'ya Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğretim Üyesi ressam Sayın Aydın Ayan tarafından verildi. İstanbul Kitap ve İstanbul Sanat Fuarları, 20 Kasım Pazar akşamına dek ziyaret edilebilecek.