Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“Oksitosin: Güven üzerine denemeler” sergisi 14 Ekim’de açılıyor
“Oksitosin: Güven üzerine denemeler” sergisi 14 Ekim’de açılıyor
1900’lerin başında inşaa edilen Tarihi Haydarpaşa Garı’ndaki Dikimevi binası, tarihinde ilk defa bir günlüğüne kamuya açık bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.
Kültür Sanat 16 Eylül 2016 - 16:23

Çağdaş sanat ortamındaki genç ve yeni sanatçıları görünür kılmak misyonu ile çalışmalarını yürüten DAS Art Project, bu tarihi binada “Oxytocin: Güven üzerine denemeler” adlı ilk sergisini gerçekleşecek. 14 Ekim 2016'da açılışı yapılacak ve tek bir gün açık kalacak serginin teması ise güven.

Multi-disipliner sanatçıları bir araya getiren sergi, enstalasyondan performansa uzanan geniş yelpazede izleyiciye “güven” teması dahilinde farklı deneyimler yaşatacak. Sanatçıların bu temada ortaya çıkan sorularını bir araya getiren sergide, izleyici sanatçıların kişisel deneyimlerinden gelen güven sorgulamalarına tanıklık ederek, sanatçılarla ortak hislerini paylaşacak.

Sanatçılar: Arif Akdenizli, Anonym, Burak Apaydın, Burka Bayram, Meriç Canatan, Eser Çoban, Kıymet Daştan, Derya Dinç, Epitel, Mert Gafuroğlu, Beril Ece Güler, Güssol, Deniz Kaprol, Nazlı Khoshkhabar, Can Küçük, Ufuk Barış Mutlu, Ezgi Nalçacı, Bora Olgunsoy, Begüm Tekay, Tarık Töre, Ayça Türkmen, Gülçin Uzun, Merve Özçelik, Vardal Caniş, Gizem Ünlü, Oytun Yılmaz

Sergi Tarihleri: 14/15 Ekim 2016
Açılış: 14 Ekim 2016, 19.00
Yer: Tarihi Haydarpaşa Garı Dikimevi Binası- Haydarpaşa Köprüsü Girişi