Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Onurr’un yeni albümü ‘Bir Kahramanlık Hikayesi’ çıktı
Onurr’un yeni albümü ‘Bir Kahramanlık Hikayesi’ çıktı
Geçen sene çıkardığı 'Aşıklar Ölmez' ve 'Ruj' şarkılarıyla listelerden düşmeyen Onurr, Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanan yeni albümü 'Bir Kahramanlık Hikayesi' ile Türk pop müziğine yepyeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.
Kültür Sanat 12 Ağustos 2017 - 13:41

Bugüne kadar besteci ve söz yazarlığı ile çok sayıda hit’e imza atan Onurr’un Çak Bi Selam, Janti, Nerdesin Aşkım, Güç Bende Artık ve Çok Çok gibi popüler şarkıları bulunuyor. Sanatçının ilk albümü olması önemini taşıyan ve sekiz parçadan oluşan ‘Bir Kahramanlık Hikayesi’nin düzenlemeleri Batu Çaldıran'a ait.

SEZEN AKSU’NUN ‘DERVİŞ’İ

Çoğunluğu Onurr ve Alper Narman söz ve bestelerinden oluşan albümün çıkış parçaşı ‘Derviş’de ise Sezen Aksu'nun da imzası bulunuyor. Derviş'in yönetmen koltuğunda Onur Sarsıcı'nın oturduğu klipte üç ayrı dansçı da sanatçıya eşlik ediyor.
Daha yayınlanmadan sosyal medyada paylaşılan şarkı teaserları ile merak uyandıran ‘Bir Kahramanlık Hikayesi’ Sony Music Türkiye etiketi ile bugünden itibaren tüm müzik marketlerde ve dijital mecralarda. Çıkış parçası ‘Derviş’in klibi ile de tüm müzik kanallarında.

onurrr