Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Orhan Ölmez’den FETÖ açıklaması
Orhan Ölmez’den FETÖ açıklaması
Ünlü şarkıcı Orhan Ölmez: Müzik dünyasının abileri "Git FETÖ'nün elini öp" derlerdi
Kültür Sanat 20 Ağustos 2016 - 12:17

Yeni albümüyle müzik piyasasına başarılı bir giriş yapan ünlü şarkıcı Orhan Ölmez, müzik camiasında FETÖ gerçekliğini anlattı.

orhan-olmez

Yaratılan algıdan dolayı müzik camiasından birçok ismin Gülen’in elini öpmeye gittiğini de belirten Ölmez “Ben duamı ederim, ibadetimi yaparım, başka kimseye ihtiyacım yok” ifadesini kullandı. Ölmez, Sabah Gazetesi’ne verdiği röportajda şu ifadelere yer verdi:

Müzik camiasında da abiler var. İlk albümüm çıktıktan sonra beni de çağırdılar, ‘Gel, FETÖ’nün elini öp. Ne kaybedersin, duasını al’ dediler, beni ‘Konserlerin artar’ diye kandırmaya çalıştılar.

Öyle bir algı yaratılmıştı o dönemler ama ben istemedim; ‘Ben duamı ederim, ibadetimi yaparım, başka kimseye ihtiyacım yok’ dedim. ‘Falan abi bir üflesin’ dürtüsüyle bizim camiadaki sanatçılar arasından da gidenler olmuştur. Benim öyle psikolojik telkinlere ihtiyacım olmadı. Daha hırslı bir adam olsaydım, ‘Gidip elini öpeyim’ derdim. Hedefleri yüksek tutan biri olsaydım, belki her kapıyı çalardım.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.