Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ortaya Karışık için geri sayım başladı
Ortaya Karışık için geri sayım başladı
'Ortaya Karışık' konseri 6 Haziran Pazartesi tiyatro severlerle buluşacak
Kültür Sanat 26 Mayıs 2016 - 15:09

Emek Sahnesi, Tiyatro D22 ve Tiyatro Hal’in bir araya gelerek düzenlediği ve birbirinden değerli oyuncuların günümüze kadar gelen ve dillerden düşmeyen şarkıları seslendireleceği, bu sene ilki düzenlenecek olan “Ortaya Karışık” konseri 6 Haziran Pazartesi tiyatro severlerle buluşacak.

konser

Konserin sunuculuğunu üstlenen sahnelerin vazgeçilmez ismi Matmazel Coco, tatlı dili, esprileri ve eğlenceli sunumu ile bu özel geceye renk katacak. Asıl amacı tiyatrolar arası dayanışma olan ve sezon sonunu kutlayan “Ortaya Karışık” konserinin biletleri satışa sunulduktan sonra tam 18 saat içinde tükendi.

Emek Sahnesi, Tiyatro D22 ve Tiyatro Hal’in sezona veda olarak düzenlediği konserde Genco Erkal, Selçuk Yöntem, Nadir Sarıbacak, Mert Fırat, Alican Yücesoy, Barış Atay, Damla Sönmez, Funda Eryiğit, Selen Öztürk, Serkan Keskin, Tansel Öngel ve Tülay Günal gibi sanatçılar sahne alacak.

Konser, 6 Haziran Pazartesi günü Saat: 21.00’de Moda Sahnesi’nde gerçekleşecek.