Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Gürel Game of Thrones’da oynayacak mı?
Özge Gürel Game of Thrones’da oynayacak mı?
Heyecan verici iddia: Dünyada milyonlarca izleyicisi bulunan Game of Thrones dizisinin 7. sezonunda Özge Gürel kadroya dahil olacak
Kültür Sanat 30 Haziran 2016 - 09:15

Dünyada en geniş izleyici kitlesine sahip olan dizisi Game of Thrones’a, bir kez daha bir Türk oyuncunun katılacağı konuşuluyor. 29 yaşındaki Özge Gürel’in kadroya katılacağı ihtimali Türk izleyiciler tarafından coşkuyla karşılandı.

game-of-thrones-1

Geçtiğimiz günlerde 6. sezonunun finalini yapan Game of Thrones’un yapımcılarının, yeni sezon için bir Türk oyuncu ile anlaştığı konuşuluyor. En son Kiraz Mevsimi dizisinde oynayan 29 yaşındaki genç oyuncu Özge Gürel’in kadroya dahil edileceği heyecan yarattı.

JON SNOW’UN ANNESİNİ OYNACAK

İzleyicilerin en sevdiği karakterlerden biri olan Jon Snow’un doğumu sırasında ölen annesi Lyanna Stark’ın 7. sezonda flashbacklerle dizide yer alacağı ve Stark’a Türk oyuncu Özge Gürel’in hayat vereceği konuşuluyor.

Özge Gürel eğer kadroya dahil olursa, Sibel Kekilli ile Tamer Hassan’dan sonra diziye katılan 3. Türk oyuncu olacak. Daha önce Onur Can Çaylı’nın da bir bölümün animasyonunda imzasının olduğu Game of Thrones’un 7. sezonunda Gürel’in oynayıp oynamayacağı merakla bekleniyor.

Son güncelleme: 09:31 - 30.06.2016
Kültür Sanat 30 Haziran 2016 - 09:15