Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pera Palas’ta Ölü Kuşların Sessizliği
Pera Palas’ta Ölü Kuşların Sessizliği
“Bağlanma Korkusu” ve “Kelebeğin Kaderi” adlı kitapların yazarı Başak Sayan’ın yeni romanı “Ölü Kuşların Sessizliği” Pera Palas Otel’de düzenlenen beş çayıyla davetlilere ve okura tanıtıldı.
Kültür Sanat 9 Ekim 2016 - 00:40

Ünlü polisiye yazarı Agatha Christie'nin de bir dönem konakladığı Pera Palas'ta polisiye edebiyat hakkında konuşmak için bir araya gelen konuklar, saatler süren keyifli bir gün geçirdiler. Davette yeni romanını anlatan Başak Sayan “ Ölü Kuşların Sessizliği” kurgusu , karakterleri ve sürpriz finaliyle ilgili uzun zamandır üzerinde çalıştığım, araştırmalar yaptığım sıra dışı bir polisiye romandır. Okurun uzun süre etkisinde kalacağına inanıyorum” dedi.

Davete katılanlar arasında Tuğba Ünsal, Metin Hara, Ece Vahapoğlu, Ayşe Tolga ve Derya Özel de bulunuyordu. “Ölü Kuşların Sessizliği” nefes kesen hikayesi, sürprizli kurgusu ve yalın anlatımıyla soluksuz okunacak bir roman.