Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Power Rangers efsanesi geri dönüyor
Power Rangers efsanesi geri dönüyor
Power Rangers, yedi filmlik yeni bir seriye dönüşebilir
Kültür Sanat 30 Mayıs 2016 - 11:10

2017 yılında vizyona girecek yeni Power Rangers filmi, yedi filmlik yeni bir serinin ilk filmi olabilir. Lionsgate stüdyosu şimdiden devam filmleri için planlamalara başladı

power-rangers1

90’lı yılların popüler çocuk dizisi Power Rangers, önümüzdeki yıllarda büyük bütçeli bir film serisine dönüşmeye hazırlanıyor. 2017 yılında vizyona girecek yeni Power Rangers filminin yapımcılığını üstlenen Lionsgate stüdyosu, şimdiden devam filmleri hakkında planlar yapmaya başladı.

Yeni Power Rangers filminden son derece umutlu görünen Lionsgate CEO’su Jon Feltheimer, devam filmlerinin gündemde olduğunu açıkladı. Üstelik Feltheimer’a göre bu devam filmlerinin sayısı altıya kadar çıkabilir. Sonsuzluk Projesi (Project Almanac)’nin yönetmeni olan Dean Israelite’nin yöneteceği yeni Power Rangers filmi, süper güçlere sahip beş gencin, dünyayı kurtarmak için bir araya gelmelerini anlatıyor. Filmin başrollerinde; genç oyuncular Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Becky G, Ludi Lin ve serinin kötüsü Rita Repulsa’yı canlandıracak olan Elizabeth Banks yer alıyor.