Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Prisma, sizi bir sanat eserine dönüştürüyor
Prisma, sizi bir sanat eserine dönüştürüyor
Yeni mobil uygulaması Prisma, fotoğraflarınızı bir sanat eseri haline getiriyor
Kültür Sanat 15 Temmuz 2016 - 13:28

Instagram kullanıcıları, ŞİMDİ DE fotoğraflarını birer sanat eserine dönüştürme çılgınlığı yaşıyor. Prisma ile artık fotoğraflarınız bir başka boyuta geçiyor. Telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflarınızı birer sanat harikasına çevirebilirsiniz…

prisma2

Android uygulamalarda kullanılan bu yeni uygulamanın temelinde fotoğraflara çizim efektleri uygulanıyor Ancak tablolama, mozaik, boya yağmurları ve daha bir çok efekt ile de son derece şık fotoğrafların hazırlanmasına yardımcı oluyor. Sıradan fotoğraflarınızı artık birer sanat harikasına çevirebileceksiniz.

Prisma'nın internet sitesine göre uygulama, belirlediğiniz stili sinir ağlarının ve yapay zekanın eşsiz kombinasyonunu kullanarak fotoğrafınıza uyguluyor. Son bir not; Prisma şu an için sadece App Store üzerinden ve ücretsiz olarak indirilebiliyor. Android kullanıcılarının ise Temmuz ayının sonlarını beklemesi gerekiyor.