Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rock FM Araplara satıldı
Rock FM Araplara satıldı
Gitassi Medya bünyesinde yayın hayatını sürdüren Rock FM Araplara satıldı
Kültür Sanat 29 Kasım 2016 - 13:13

Elde edilen bilgilere göre dinlenme oranlarından memnun olmayan Gitassi Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Adıyaman, Rock FM’i Araplara satarak elden çıkardı.

1 Aralık 2016 yılından itibaren 94.5 frekansından Kuran yayını yapılacak. Rock FM ise yalnızca internet sitesi üzerinden online olarak yayın yapacak. Aynı grubun bünyesinde bulunan Radyo Alaturka ise Rock FM’in satılması ile birlikte elde edilen gelirle ulusal radyo yayınına geçecek.

rock2

RIZA ESENDEMİR’DEN AÇIKLAMA

Best FM’de başladığı A-Rıza Show programını Alem FM’de sürdüren ve Alem FM’den de Rock FM’e geçen Ali Rıza Esendemir, Twitter’dan yaptığı açıklamada esprili bir dille “elimizi attığımız kuruyor” dedi. Esendemir, yeni bir frekansta ve radyoda programlarına devam edeceğini belirtti.

Eski eşi şarkıcı İrem Derici’den ayrıldıktan çok kısa bir süre sonra Alem FM’den ayrılan Esendemir’in hangi radyoda çalışacağı ile ilgili henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Rock FM’in satılmasına sosyal medyadan tepkiler gecikmedi…

rock4rock5rock6