Reklamsız Sözcü

Roots Music Festival 13-14 Eylül’de Fethiye’de

Roots Music Festival bu yıl 13-14 Eylül tarihlerinde Fethiye, Kayaköy'de.
17:051 Eylül 2016
Roots Music Festival 13-14 Eylül’de Fethiye’de
Roots Music Festival bu yıl 13-14 Eylül tarihlerinde Fethiye, Kayaköy'de.

Köklerini belli bir coğrafyadan ve kültürden alarak yönünü evrensele vermeyi başarmış  birbirinden önemli müzisyenleri, ülkemizin en ilginç noktalarından biri olan Fethiye, Kayaköy’de biraraya getirmeyi amaç edinen Roots Music Festival bu yıl 13-14 Eylül tarihlerinde düzenleniyor.

Gelenekselleşmesi planlanan bu 2 günlük müzik ziyafeti boyunca Tatavla Keyfi, Kırıka, Burhan Öçal & Trakya All Stars, Kuan, Hüsnü Şenlendirci ve Fuat Saka gibi kendilerine has tarzlarıyla dikkat çeken sanatçı ve gruplar sahne alacak.

fuatsaka

3000 yıllık yaşanmışlığın beşiği, halen köy kimliğinin yoğun olarak hissedildiği büyülü bir vadide bulunan Kayaköy, ülkemizin en gizli saklı kalmış yerlerinden biri. Festival aynı zamanda, kendine has tarihi dokuya sahip bu ayrıcalıklı yeri de keşfetmeniz için bir sebep olabilir.  Roots Music Festival, ruha gıda olmanın yanında özel yiyecek-içecek alternatifleri ile damak tadına da fazlasıyla hitap ederek müzikseverleri her anlamda doyuracak nitelikte olacak.

Etkinliklerin iptal edildiği müziğe ve morale olabildiğince ihtiyacımız olan bir dönemde, taptaze bir müzik ziyafeti sunacak Festival, Kayaköy’ün tarifi zor atmosferine iki günlüğüne evrensel bir fon müziği oluşturarak hepimize ilaç gibi gelecek.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp