Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rus yoksa Hintli var
Rus yoksa Hintli var
Rus turistin ayağını kestiği Antalya’da bu sefer Hint rüzgarı esmeye başladı.
Kültür Sanat 15 Şubat 2016 - 02:18

Hindistan film sanayisi Bollywood, nisan ayından itibaren Antalya'da çekimlere başlıyor. Filmlerde figüranlar Antalya'dan seçiliyor.

BOLLYWOOD ANTALYA’YI KEŞFETTi

ANTALYA'yı keşfeden Hintli yapımcılar şehre bayıldı. Antalya'da Rus turistin rezervasyon yapmaması nedeniyle turistik tesisler bu yazı nasıl geçireceğini kara kara düşünürken, Hindistan'ın film sanayisi Bollywood'un Antalya'yı keşfetmesiyle yeni bir iş kapısı fırsatı doğdu şehir halkı için.

İKİ GÜNLÜK KLİP ÇEKİMİNDE 50 FİGÜRAN OYNADI

BOLLYWOOD'un ünlü şarkıcısı Hrithik Roshan'ın şarkısına klip çekerken iki gün için 50 figürana yer vermesi, Hint film sektörünün büyüklüğünü gözler önüne serdi. Hintli yapımcılar, reklam, klip ve film çekimleri için iklim şartları ve otellerine bayıldıkları Antalya'da set kuracak ve çok sayıda figürana yer verecek.

NiSAN-EKiM ARASINDA ŞEHRE SET KURULUYOR

ANTALYA'da 5 binin üzerinde figüranı bir araya getiren F Ajans, Hindistan'da faaliyet gösteren üç yapım şirketiyle görüştüğünü söyledi. Ajans, nisan ayında başlayıp ekimde son bulacak set çalışmaları için oluşturulan figüran dosyasını yapımcılara gönderdiğini belirtti. DHA