Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rus’un Oyunu için geri sayım başladı
Rus’un Oyunu için geri sayım başladı
Yönetmenliğini Levent Özdemir'in üstlendiği; başrollerini Fırat Tanış, Leonid Kulagin ve Anastasiya Klyeva’nın paylaştığı Rus'un Oyunu için geri sayım başladı
Kültür Sanat 8 Kasım 2016 - 11:41

Hollywood tekniğiyle çekilen Rus’un Oyunu, gösterime girmek için gün sayıyor. Fırat Tanış’ın dünyaca ünlü oyuncularla başrolünü paylaştığı film 11 Kasım’da vizyona giriyor.

FİLMİN KONUSU

Züppe ve zengin, sınır tanımayan bir iş adamı olan Fırat Tanış'ın oynadığı Serhat Vasbi'nin, Batıkan dahil nasıl büyük bir ekip tarafından tuzağa düşüyor. Ancak bu tuzakta kim haklı, kim ne kazanıyor, kim ne kaybediyor hepsi bu şaşırtıcı senaryoda gizli. Hakkını aramanın ve intikamın en çarpıcı hikayesi sürükleyici bir serüvene dönüşüyor.

Levent Özdemir'in senarist, yönetmen ve yapımcı koltuğunda oturduğu Rus'un Oyunu’nu üç farklı ülkede çekilen ilk sinema filmi ünvanını taşıyor. Zengin bir iş adamını içine düştüğü oyunu, şantajı ve altındaki şaşırtıcı sebepleri anlatıyor. Başrollerinde Fırat Tanış, Leonid Kulagin, Anastasiya Klyeva ve Levent Özdemir’in olduğu aksiyon dolu film sinema severlerle buluşuyor.

İLGİLİ HABERFırat Tanış: Sinemadan, tiyatrodan, müzikten 'insan'ı çıkardılarFırat Tanış: Sinemadan, tiyatrodan, müzikten ‘insan’ı çıkardılar