Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sanatçılar Türkiye’ye gelmiyor
Sanatçılar Türkiye’ye gelmiyor
Dünyaca ünlü sanatçılar Türkiye'ye gelmek istemiyor
Kültür Sanat 10 Mart 2016 - 07:49

Hollandalı virtüöz André Rieu, Türkiye’de yaşanan terör saldırıları nedeniyle Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilmesi planlanan konserlerini iptal etti.

Ankara ve İstanbul’da konserler vermesi beklenen Hollandalı virtüöz André Rieu, Türkiye konserlerini, terör saldırıları nedeniyle iptal etti. André Rieu konserinin iptal edilmesi üzerine organizasyonu düzenleyen şirketten açıklama geldi:

“Ünlü virtüöz André Rieu'yü siz sanatseverlerle buluşturmamıza günler kalmışken, son zamanlarda ülkemizde yaşanan olaylardan dolayı sanatçının 10 Mart Ankara ve 12 Mart İstanbul konserlerini gerçekleştirmeme kararı aldığını üzülerek bildirmek isteriz.

Her şeye rağmen, hayata sanatla tutunabilmek, sanat ve müzik içinde huzur bulabilmek, acılarımızı paylaşarak azaltabilmek, sizlere dert ortağı olabilmek ve ülkece yeniden kenetlenip tek yürek olabilmek için IEG Turkey ve Piu Entertainment olarak, müziği ve sanatı yaşatmak için çok çalışıyoruz.

Gösteriye bilet alan izleyicilerimiz, bilet iadelerini 11 Mart 2016 tarihinden itibaren Biletix üzerinden gerçekleştirebilecektir.”