Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şarkıcı Buray İstanbullulara unutulmaz bir gece yaşattı
Şarkıcı Buray İstanbullulara unutulmaz bir gece yaşattı
Beylikdüzü Belediyesinin bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında şarkıcı Buray sahne aldı. Buray sahnede seslendirdiği şarkılarla sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı.
Kültür Sanat 1 Eylül 2017 - 00:40

Beylikdüzü Belediyesi'nin bu yıl 4'üncüsünü düzenlediği Barış ve Sevgi Buluşmaları bugün düzenlenen bir dizi etkinlikle devam etti. Etkinlikler kapsamında sevilen şarkıcı Buray konser verdi. İstanbullular Buray şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Buray'ın sahne performansı izleyenlerden büyük beğeni aldı. Konsere katılanlar doyasıya eğlenip dans ederken renkli görüntüler oluştu.

basliksiz-1

Sahneye çıkarak şarkıcı Buray'a çiçek ve hediye takdim eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Buray'ı ağırlamaktan çok büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Başkan İmamoğlu, “Dün çok güzel bir 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması yaptık, bu güzel ilçemizde bayraklarımızla. Zafer Bayramı aynı zamanda barışı temsil eder” diye konuştu.

basliksiz-4

Başkan İmamoğlu, konuşmasını Kurban Bayramı'nı kutlayarak ve gençlere büyüklerini ziyaret etmesini tavsiye ederek bitirdi.

İHA

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.