Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sarmaşık, Kırmızı Lale’ye damgasını vurdu
Sarmaşık, Kırmızı Lale’ye damgasını vurdu
Kültür Sanat 7 Haziran 2016 - 17:50

Hollanda ile Türkiye arasında kültürel bağları sinema aracılığıyla güçlendirerek turizm, sosyal ilişkiler ve tarih odaklı temaların gündeme gelmesini sağlamak amacıyla 2013 yılında hayata geçirilen Kırmızı Lale Film Festivali, birbirinden özel konukları ağırladı.

KİRMİZİ-LALE

Hollanda Türkiye Kültür Vakfı tarafından Hollanda'nın 6 kentinde birden düzenlenen 4. Kırmızı Lale Film Festivali, önceki akşam Amsterdam'ın en önemli art-house sinemalarından Rialto'da düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Hollanda'da düzenlenen 4. Kırmızı Lale Film Festivali'nde en iyi film ödülü Tolga Karaçelik'in yönettiği ‘Sarmaşık'ın oldu.

HULYA-KOCYİGİRT

HÜLYA KOÇYİĞİT’TEN ANLAMLI PROJE

Hollanda Türkiye Kültür Vakfı tarafından Hollanda'nın 6 kentinde birden düzenlenen 4. Kırmızı Lale Film Festivali, önceki akşam Amsterdam'ın en önemli art-house sinemalarından Rialto'da düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Koçyiğit, göçmenlerle ilgili yeni bir dizi projesi üzerine çalıştığını da müjdeledi.