Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şebnem Ferah sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor
Şebnem Ferah sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor
Organizasyonu Pera Event’in üstlendiği müzik şöleni Turkcell Yıldızlı Geceler, Türk Rock Müziği’nin güçlü kadın vokali Şebnem Ferah’ı muhteşem bir konser ile sevenleriyle buluşturacak.
Kültür Sanat 13 Ağustos 2016 - 09:10

Türk Rock Müziği'nin güçlü kadın vokali Şebnem Ferah, 20 Ağustos Cumartesi Saat: 21:30’da  Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda unutulmaz bir konsere imza atmak için sahne alacak.
Etkileyici sahne performansıyla her konserinde izleyiciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlanan Şebnem Ferah, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde hayranları ile buluşmak için gün sayıyor.

Kadın(1996)'dan OD (2013) albümüne uzanan geniş ve özel repertuarıyla dinleyicisine muhteşem bir konser akşamı yaşatmaya hazırlanan Şebnem Ferah’a bu konserde yıllardır birlikte aynı sahneyi paylaştığı Ozan Tügen(klavyeler), Metin Türkcan(gitarlar), Buket Doran(bas gitar), Aykan İlkan(davul) ve Ceren Tügen(vokal) eşlik edecek.

Son güncelleme: 10:39 - 13.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.