Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selda Bağcan’ın remiks albümü raflarda!
Selda Bağcan’ın remiks albümü raflarda!
Ünü ülke sınırlarını aşan ve dünyanın en iyi kadın vokalleri arasında gösterilen Selda Bağcan’ın 'Selda Bağcan Remix' albümü raflarda...
Kültür Sanat 2 Eylül 2017 - 11:40

Efsanevi sanatçının yeni albümü, kült şarkılarının Acid Pauli, Ambassadeurs, Doğukan Manço, Catwork, Her Douglas, İpek İpekçioğlu, Cafi gibi dünyaca ünlü DJ'ler tarafından yapılan ve yurt dışındaki eğlence mekânlarında, partilerde çalınan remikslerinden oluşuyor.

Türkiye'den ve yurt dışından uluslararası prodüktör ve DJ'lerle işbirliğine imza attığı albüm serisinin ilkinde efsanevi sanatçının; Kâtip Arzuhalım, Gesi Bağları, Dam Üstüne Çul Serer, Gine Haber Gelmiş, İnce İnce, Nem Kaldı, Yanyana Olunca Güzel gibi kültleşmiş Bağcan parçalarının remiksleri yer alıyor.

Süpervizörlüğünü Onur Özışık ile İpek İpekçioğlu'nun yaptığı 10 şarkılık Selda Bağcan Remix” albümü, Majör Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde ve dijital müzik platformlarında…

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.