Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sertab Erener ‘Tek Başına’ değil, hayranlarıyla!
Sertab Erener ‘Tek Başına’ değil, hayranlarıyla!
Başarılı kariyeri ve güçlü yorumu ile Türk pop müziğinin sevilen isimlerden Sertab Erener, büyük ilgi gören "Oda Müziğinden, Müzikale" turnesinin son durağı için önceki gece İzmir Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne aldı.
Kültür Sanat 23 Eylül 2017 - 14:40

25 yıllık kariyerinde, onlarca unutulmaz şarkıya imza atan sanatçı, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un organize ettiği gösteride yaklaşık 3 saat boyunca sahnede kaldı.

Konserin ilk bölümünde, 25 yıl içinde biriktirdiği şarkılarının akustik sunumlarından oluşan bir repertuvar ile sesinin en yalın halini sergilediği “Sertab'ın Oda Müziği” ile sahnede olan Sertab Erener, ‘Tek Başıma’ şarkısını daha önce beraber video klip de çektiği amatör hayranları ile beraber söyledi.

sertab3
TURNE SÜRÜYOR

Son bölümde şarkılarını, Beyhan Murphy’nin koreografi ve sahne yönetimi ile profesyonel dansçılar eşliğinde dinamik bir müzikal gösteri ile seslendiren Erener, bu özel gece için Belma Özdemir’e çok özel kostümler hazırlattı.

Turnenin sıradaki konserleri 7 Ekim akşamı Antalya’da ve 14 Ekim’de Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.