Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sertab Erener’in yaz turnesi başladı
Sertab Erener’in yaz turnesi başladı
Türk pop müziğinin deneyimli ismi Sertab Erener, yaz boyunca hem Sertab'ın Oda Müziği, hem de Sertab Show ile sahnede hayranlarıyla buluşacak. Erener, ilk olarak Bodrum'da sahne aldı. 
Kültür Sanat 9 Temmuz 2017 - 10:57

25 yıl içinde biriktirdiği şarkılarının akustik sunumlarından oluşan bir repertuar ile Sertab Erener'in sesinin en yalın halini sergilediği ‘Sertab'ın Oda Müziği’ projesiyle önceki akşam Bodrum Antik Tiyatro'da sahneye çıkan Erener, başarılı bir performans ortaya koydu. Düzenlemelerini Çağrı Sertel yaptığı konserde sanatçıya piyanoda yine Sertel, kemanlarda Deniz İbrahimoğlu, Vugar Kurbanov; viyolada Çağatay Şahin, viyolonselde Yılmaz Bişer ve kontrbasta Volkan Hürsever eşlik etti.

EFSANE ŞARKILARINI SESLENDİRDİ

‘Yalnızlık' ile başladığı konserde, ‘Zor Kadın', ‘Mecbursun', ‘Yanarım' gibi muhteşem şarkılarını arka arkaya binlerce hayranı ile beraber seslendiren Erener, finali ‘Aşk' ve ‘Lal' ile yaptı. Kostümleri ile de dikkar çeken şarkıcının Temmuz ayındaki diğer programı ise şöyle;

11 Temmuz Ayvalık- Sertab’ın Oda Müziği
12 Temmuz Altınoluk – Sertab’ın Oda Müziği
14 Temmuz Çeşme- Sertab’ın Oda Müziği
31 Temmuz Harbiye Açıkhava Tiyatrosu Sertab’ın Oda Müziği ve Sertab Show (ilk yarı oda müziği 2.yarı show)