Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sibel Can genç şarkıcı ile seslendirdiği Vazgeç Gönül şarkısıyla alkış aldı
Sibel Can genç şarkıcı ile seslendirdiği Vazgeç Gönül şarkısıyla alkış aldı
Geçen cumartesi günü Harbiye Açıkhava'da sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Sibel Can sahnede genç şarkıcı Ece Mumay'la birlikte 'Vazgeç Gönül' isimli şarkıyı seslendirdi ve alkış aldı...
Kültür Sanat 31 Temmuz 2017 - 11:27

Sibel Can, Kerki Production ve Solfej Organizasyon'un düzenlediği ‘Yaz Konserleri’ kapsamında çıktığı Harbiye Açıkhava konserinde beş bin kişilik dinleyici kitlesine müzik dolu unutulmaz bir yaz gecesi yaşattı. Sezen Aksu'nun ‘Beni Yak Kendini Yak' adlı şarkısına getirdiği harika yorumuyla konserine başlayan Can, yaklaşık üç saat sahnede kaldı. Kendisini izleyenler arasında da yer alan modacı Nur Yerlitaş imzalı iki kostümle çıkan güzel sanatçı, gecenin sonuna kadar tüm şarkılarına eşlik eden müzik severlerle birlikte kendisi de keyiflendi. Sibel Can, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ve Süper Lig hakemlerinin de tam kadro yer aldığı konserinde ‘Lale Devri' adlı şarkısını onlara hediye ederek büyük alkış aldı.

GENÇ ŞARKICI ECE İLE SAHNEDE

Can, Eylül ayında dinleyicileriyle buluşacak yeni çalışmasının altı şarkısının altyapılarının tamamladığının müjdesini vererek, ‘Vazgeç Gönül’ şarkısını single olarak çıkartan ve yaklaşık 20 milyon ‘tık' alan genç yorumcu Ece Mumay ile birlikte de düet yaptı. Vazgeç Gönül’ü okuyan ikili büyük alkış aldı. Sibel Can, kızı Melisa'nın Ece’yi keşfederek Londra'dan kendisine yolladığını söyledi.

sibelcan3