Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinefilm Rehberi’nde bu hafta: Kung Fu Panda, Kod 999, Şeytan Tüyü…
Sinefilm Rehberi’nde bu hafta: Kung Fu Panda, Kod 999, Şeytan Tüyü…
Kung Fu Panda hayranları dikkat... Sevimli kahramanımız Panda Po yeni maceralarıyla bu hafta beyazperdede yerini alıyor. Peki vizyona başka neler giriyor?
Kültür Sanat 18 Mart 2016 - 10:39

Animasyon tarihinin en başarılı serilerinden biri olan Kung Fu Panda 3, şu ana kadarki en komik macerasıyla geri dönüyor. Po’nun uzun süredir kayıp olan panda babası ortaya çıkınca tekrar bir araya gelirler. İkili müthiş yeni pandalarla tanışmak için gizli panda cennetine doğru yola çıkarlar.

Ancak doğaüstü kötü adam Kai’nin, bütün Çin’deki Kung Fu ustalarını yenmeye başlaması üzerine, Po imkansız bir görevi yerine getirmeye çalışır. Bir köy dolusu cana yakın, sakar pandayı eğitmeli ve onları Panda ustası haline getirmelidir. Yönetmenliğini ikinci filmde de olduğu gibi yine Jennifer Yuh’un üstlendiği sevilen animasyon yapımda senaryo Jonathan Aibel ve Glenn Berger ikilisine ait. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Po’ya Jack Black hayat verirken, kendisine Dustin Hoffman, David Cross, James Hong, Angelina Jolie, Lucy Liu, Seth Rogen ve Mads Mikkelsen’den oluşan efsane bir ekip eşlik ediyor. Kung Fu Panda 3 bu hafta vizyona giren filmler arasında bizim de en sevdiğimiz. Peki başka neler var? Aytaç Akyurt’un sunumuyla Sinefilm Rehberi’nde…

BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER – SİNEFİLM REHBERİ

 

  

Son güncelleme: 10:29 - 19.03.2016