Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sumru Yavrucuk ‘’Shirley’’ Bodrum ve İzmir sahnesinde!
Sumru Yavrucuk ‘’Shirley’’ Bodrum ve İzmir sahnesinde!
Sumru Yavrucuk tek kişilik komedi oyunu ‘Shirley’ ile  İzmir, Seferihisar ve Bodrum seyircisiyle buluşuyor.
Kültür Sanat 22 Ağustos 2016 - 12:03

‘'SHIRLEY'' günlük hayatının sıkıcılığı içinde kaybolmuş ve birçok kadın gibi artık hayallerini bile unutmuş olan Shirley Valentine'nin müzikli güldürüsüdür.  Komik ve eğlenceli bir kendini keşfediş hikâyesi olan ‘'Shirley'' başarılı oyuncu Sumru Yavrucuk'un yorumuyla hayat buluyor.

25 Ağustos'ta İzmir Bornova'da başlayacak olan yaz turnesi, 27 Ağustos'ta Seferihisar Sığacık Kaleiçi ve 29 Ağustos'ta Bodrum Kale'deki oyunlarıyla seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.
Londra'dan Bodrum'a uzanan bir özgürleşme hikâyesi…

Çekilmez hayatını mizah yoluyla eğlenceli hale getirmeye çalışan 42 yaşındaki Shirley bir zamanlar hayalleri, tutkuları, umutları olan bir kadındır. Toplumun ona yüklediği rollerin hepsini yerine getirmiş; çocuklarını büyütmüş, hayatını kocası ve çocuklarına adamış ancak kimseyi memnun edememiştir. Her günün birbirini tekrar ettiği, gençlik düşlerinden gün be gün daha da uzaklaştığı bu monoton hayatın içinde sıkışıp kalan Shirley, dertlerini, hayallerini, korkularını sadece mutfağın duvarıyla paylaşmaktadır.

Bir gün duvar dışındaki tek arkadaşı Jane ona bir tatil hediye eder. Bu seyahat onun için yalnızca rotası Bodrum'a çevrilmiş bir tatil anısı olarak kalmayacak, ruhunun yeniden dirilip kim olduğunu hatırladığı macera dolu bir yolculuğa dönüşecektir.

Oyun Gün ve Saatleri:

25 Ağustos 2016 Bornova Açıkhava Tiyatrosu SAAT: 21:00
27 Ağustos 2016 Seferihisar Sığacık Kaleiçi SAAT: 21:00
29 Ağustos 2016 Bodrum Kalesi SAAT: 21:30

Son güncelleme: 14:53 - 23.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.