Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarkan, sergiye eşiyle katıldı
Tarkan, sergiye eşiyle katıldı
Megastar Tarkan'dan eşi Pınar Dilek ile ziyaret ettiği "Biz İnsan Mıyız?" isimli sergiye büyük ilgi
Kültür Sanat 16 Kasım 2016 - 12:45

Ünlü şarkıcı Tarkan, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından “Biz İnsan Mıyız?: Türümüzün Tasarımı: 2 saniye, 2 gün, 2 yıl, 200 yıl, 200.000 yıl” başlığıyla düzenlenen “3. İstanbul Tasarım Bienali”ni ziyaret etti.

tarkan

İKSV tarafından düzenlenen sergiye eşi Pınar Dilek ile birlikte katılan Tarkan, Instagram hesabından, “Biz İnsan Mıyız? sergisini görmenizi tavsiye ederim. Ben çok beğendim” notunu paylaştı.

tarkan1

Eşi Pınar Dilek ile birlikte katıldığı sergiden oldukça etkilenen Tarkan, eserleri dikkatle inceledi. Megastar’ın sanat eserlerine olan ilgisi hayranlarının gündemi oldu.

tarkan5

Kapılarını açtığı 22 Ekim tarihinden bu yana büyük ilgi gören 3. İstanbul Tasarım Bienali son haftasına girdi. Etkinlikleriyle tüm şehre yayılan 3. İstanbul Tasarım Bienali'nin Galata Özel Rum İlköğretim Okulu, Studio-X Istanbul, Depo ve İstanbul Arkeoloji Müzeleri'ndeki sergileri 20 Kasım Pazar günü sona eriyor. Bomontiada'da yer alan Alt Sanat Mekanı'ndaki bienal sergisi ise 4 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek.

tarkann4

İnsanın 200.000 yıl boyunca tasarımla kurduğu ilişkiyi, arkeolojiden son teknolojiye, tıptan mimarlığa, bilimden iletişime birçok farklı alanda inceleyen 3. İstanbul Tasarım Bienali'nde, 50'nin üzerinde ülkeden 250'nin üzerindeki tasarımcı, mimar, sanatçı, koreograf, tarihçi, arkeolog, nörolog ve bilim insanının 70'in üzerinde projesi yer alıyor.

tarkan2