Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Terkedilmiş bir köy, dehşet verici bir hikaye…
Terkedilmiş bir köy, dehşet verici bir hikaye…
Yerli korku sinemasının çok ses getiren Azem serisinin 3. filmi “Cin Tohumu”nun fragmanı yayınlandı.
Kültür Sanat 23 Mart 2016 - 11:16

Hikayenin geçtiği yerde çekimlerin yapılmasıyla dikkat çeken filmin yapımcıları; çekimler sırasında evi ve mekanları, danışman hocalara dini usüllere göre okuttular…

 

“Azem 1 : Cin Karası” ve “Azem 2 : Cin Garezi” ile korku sinemasında gişe başarısı gösteren Azem serisi 3. filmi “Cin Tohumu” ile 8 Nisan 2016 Cuma günü izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Fragmanı yayınlanan filmin çekimlerinde Retropro yapımcıları, mekanları danışman hocalara okuttuklarını belirterek “izleyici ile başlatılan ‘Gerçek Cin Hikayeleri Arıyoruz' kampanyası oldukça ilgi görünce filmin konusu ve olayın yaşandığı bölge belirlendi.

KIZILIRMAK KENARLARINDA TUHAF OLAYLAR

5 bine yakın hikayenin paylaşıldığı kampanyada en dehşete düşüren hikaye Abdullah Ş.’nin hikayesi oldu. Kişi hak ve özgürlüklerini dikkate alarak, çekim yapılan köyün adını ve mekanı gizli tuttuklarının altını çizen Retropro yapımcıları, halen köyün dağlık alanlarında ve Kızılırmak kenarlarında tuhaf olayların devam ettiğini de sözlerine eklediler.

Etiketler