Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tiyatro Çarşı’nın ‘Meşk’ oyunu yeniden sahnede
Tiyatro Çarşı’nın ‘Meşk’ oyunu yeniden sahnede
2015-2016 sezonunda büyük ilgi gören, güçlü kadrosu ve usta oyuncularıyla Tiyatro Çarşı'nın hazırlamış olduğu "Meşk" Kültür Bakanlığı'nın katkılarıyla bu sezon yeniden sahnede.
Kültür Sanat 21 Ekim 2016 - 13:59

Kökeni itibariyle usta çırak ilişkisi anlamına gelen “Meşk”, Elodie adlı karakterin kocası ve sevgilisiyle yaşadığı sorunları, yalanları, ihtirası ve daha sonrasında Elodie’nin sevgilisi ve kocasının birbirlerine olan bağlılığının, usta ve çırak ilişkisine nasıl dönüştüğünü komik bir dille ele alıyor.

oyunmesk4 kişilik oyuncu kadrosuna sahip olan, Andre Roussain‘in yazdığı oyunda Somer Karvan, Yalçın Dümer, Tuna Arman ve Evren Akyürek sahne alıyor.

Yönetmenliğini Somer Kavran’ın üstlendiği; her kesimden insanın içinde hayatlarından bi kesit yakalayabilecekleri, vodvil türünün iyi örneklerinden birisi olarak görülen ve seyirciye bol bol kahkaha garanti eden iki perdelik oyun “Meşk”, 11 Kasım’da Mu Sahne’de seyirciyle buluşacak.