Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuna Kiremitçi ve Öykü Gürman’dan ‘İyi Şeyler’
Tuna Kiremitçi ve Öykü Gürman’dan ‘İyi Şeyler’
Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ projesinin Pamela, Özge Fışkın ve Gonca Vuslateri düetleri sonrası yepyeni videosu, Tuna Kiremitçi & Öykü Gürman düeti ‘İyi Şeyler’ yayında
Kültür Sanat 3 Kasım 2016 - 14:58

Her ay başka bir bestesiyle müzikseverlerle buluşan Tuna Kiremitçi, projenin 4. şarkısı ‘İyi Şeyler’i ünlü sanatçı Öykü Gürman ile seslendirdi. Şarkı, bugünlerde iyiliğe ve gerçek aşka duyduğumuz özlemi anlatıyor.

oyku

Her ay farklı bir sanatçıyla, kendisine ait şarkıları seslendiren olan Tuna Kiremitçi, bu şarkıların videolarını ilk kez YouTube'dapaylaşıyor. Bir başka deyişle, her ay bir single yayımlayacak. Kiremitçi’nin 10 aylık bir albüm maraton sonrasındaortaya, müzikseverlerin için çok keyifli bir eser çıkıyor…

tuna

PROJEDE USTA İSİMLERİN BESTELERİ YER ALIYOR

‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları'nın yolculuğu Jehan Barbur, Gülçin, Sena Şener gibi önemli sanatçıların eşliğinde sürecek. Projede Kiremitçi’nin yeni şarkılarının yanısıra daha önce Müslüm Gürses, Ajda Pekkan, Haluk Levent gibi isimlerce seslendirilmiş besteleri de yer alacak. Kiremitçi geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamayla romancılık kariyerini noktaladığını, sanat hayatını asıl mesleği müzik ve şiirle sürdüreceğini belirtmişti.