Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkiye Tasarım Haftası başlıyor
Türkiye Tasarım Haftası başlıyor
Uluslararası tasarım dünyası 19-23 Ekim’de Lütfi Kırdar’da bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Türkiye Tasarım Haftası’nda buluşacak.
Kültür Sanat 11 Ekim 2016 - 13:53

Tasarım dünyası, 19-23 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul'da ilk kez düzenlenecek olan Türkiye Tasarım Haftası'nda/Design Week Turkey'de bir araya gelecek. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi ve Sergi Sarayı'nda T.C. Ekonomi Bakanlığı ve TİM işbirliğinde gerçekleşecek Türkiye Tasarım Haftası/Design Week Turkey , endüstriyel tasarım, moda ve görsel iletişim tasarımında dünyanın önde gelen isimlerine ev sahipliği yapacak. Etkinlik boyunca uluslararası ve Türk sergiler, globalde yükselen Türkler, tasarımla fark yaratan ürünler, bu yıl beşincisi düzenlenen Design Turkey Ödülleri ve sergisi, İhracatçı birliklerinin yarışmalarının finalist sergileri, tasarım ofisleri, tasarım okulları ve tasarıma dair daha pek çok öğe ziyaretçilerle buluşacak.

good-50x70-5ic

5. Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri

İnovasyon ve markalaşma alanında Türkiye'nin en büyük ödül organizasyonlarından biri olan ve 2008 yılından beri ülkemizde iyi tasarımı ödüllendiren, bu yıl beşincisi gerçekleşecek olan Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri'nin ödül töreni ve sergisi de Türkiye Tasarım Haftası kapsamında yapılacak. T.C. Ekonomi Bakanlığı, TİM ve ETMK işbirliği ile düzenlenen Design Turkey Ödülleri'nin bu yılki jüri üyelerinden bazı isimler Türkiye Tasarım Haftası'nda konferans kapsamında dinleyicilerle buluşacak.

minna-parikka-35-ic-2