Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkiye’nin ilk sosyal medya festivali: #HashtagFestival
Türkiye’nin ilk sosyal medya festivali: #HashtagFestival
İlk kez düzenlenecek olan 'sosyal medya' odaklı #HashtagFestivali, MFÖ, Adamlar, Can Bonomo, Gaye Su Akyol gibi isimleri müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.
Kültür Sanat 12 Temmuz 2017 - 16:50

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan ‘#HashtagFestivali’ 19 – 20 Ağustos tarihlerinde Tuzla Marina Arena’da düzenlenecek. Fest Etkinlik Organizasyon tarafından düzenlenen festivalde interaktif söyleşilerin yanı sıra MFÖ, Adamlar, Can Bonomo, Gaye Su Akyol, Doğukan Manço ve Zımba sahne alacak. Etkinlikler kapsamında Redd’in vokalisti Doğan Duru, ‘Akustik Söyleşi'ler yapacak. Söyleşilere Fatma Turgut, Mehmet Turgut, Ferman Akgül ve Pamela Spence konuk olacak.

FUTBOL VE BASKETBOL MÜSABAKALARI

Sporla ilgili de etkinliklerin olacağı festivalde Ali Ece ve Irmak Kazuk ile sosyal medya üzerinden oluşturulacak takımlar futbol-basketbol karşılaşmaları gerçekleştirecek. Markalarla işbirlikteliğinde de interaktif içerik ve etkinliklere yer verilecek olan festival 19-20 Ağustos tarihlerinde 12.00-00.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

festival


6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)