Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkiye’nin ilk uluslararası hip hop festivali: Free Flow
Türkiye’nin ilk uluslararası hip hop festivali: Free Flow
Türkiye'de ilk kez düzenlenecek ulan uluslararası hip hop festivali Free Flow Fest, dünyaca ünlü rap'çilerin yanı sıra Türk temsilcileri de ağırlayacak.
Kültür Sanat 20 Eylül 2017 - 13:56

Hip Hop müziğin dünyaca ünlü ustaları ile Türkiye'deki temsilcileri ve 30 Eylül’de İstanbul KüçükÇiftlik Park'ta olacaklar. Türkiye'nin ilk uluslararası hip hop Kültürü buluşması Free Flow Fest'de break dans ve gaffiti gösterilerinin yanı sıra DJ NoFrost ve DJ Ruffkutz da yer alacak.

Free Flow Festival’e Big Daddy Kane, MC Lyte, Ghostface Killah, Malik Yusef, Killah Priest, Ege Çubukçu, Sayedar, Önder Şahin, Tahribad-ı İsyan ve Ethnique Punch katılıyor.

Sokakta doğan ve tüm dünyaya yayılan break dans gösterileri de festivalde yer alıyor. Alanında yetenekli ve başarılı break dansçılarımız festival katılımcılarına görsel bir şölen yaşatacaklar.

Free Fow Festival’de mcing, djing, freestyle, beatbox, breakin ve graffiti gibi hip hop kültürü unsurlarının hepsi yer alacak.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.