Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Üç Harfliler 3: Karabüyü filminin basın gösterimi gerçekleşti
Üç Harfliler 3: Karabüyü filminin basın gösterimi gerçekleşti
Alper Mestçi’nin yönettiği, merakla beklenen korku filmi Üç Harfliler 3:Karabüyü’nün basın gösterimi Kanyon Cinemaximum'da gerçekleştirildi
Kültür Sanat 30 Haziran 2016 - 13:03

1 Temmuz'da vizyona girecek olan filmin oyuncu kadrosunun da hazır bulunduğu gösterime olan yoğun ilgi dikkat çekerken, izleyenlerin ortak düşüncesi Siccin ve Musallat serilerinin yönetmeni Alper Mestçi'nin Türk korku sinemasına yine çok başarılı bir film kazandırdığı yönünde oldu. 15 yaş sınırı getirilen film, 250 kopya ile sinema salonlarındaki yerini alacak.

buyu1

Senaryosunu da yazdığı filmi için Mestçi, “Bu benim 6. korku filmim, kime sorarsanız ‘bir milyon yapacağız’ der ama buna seyirci karar veriyor. Ben, bu sefer de iyi bir film yaptığımıza inanıyorum. Çok emek harcadık, umarım Üç Harfliler 3 :Karabüyü hak ettiği değeri bulacaktır. Bu yıl sanırım 25 tane korku filmi yapıldı, Ucuza çok korku filmi çekildi. ‘Az para harcayıp çok para kazanalım’ dedi insanlar. Bu da sektöre zarar veriyor. Bunun da bir son bulması gerekiyor” derken, filmin yapımcılığını The Moments Entertainment ve Muhteşem Film birlikte üstleniyor. Filmin müziklerinde ise Raşit Gözdamla'nın imzası yer alıyor. Siccin serisinin yıldızlarının buluştuğu filmin oyuncu kadrosunda ise; Seda Oğuz, Deniz Gündoğdu; Metin Yıldırım, Özay Fecht, Merve Ateş, Yücel Tunca, Nefise Seda Yanık, Sedat Develik, Fatma Nilgün İslamoğlu, Gülşah Tütel gibi oyuncular yer alıyor.

buyu2