Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Üç Kuruşluk Opera İstanbul’da
Üç Kuruşluk Opera İstanbul’da
Bertolt Brecht’in unutulmaz oyunu Üç Kuruşluk Opera, Berliner Ensemble prodüksiyonu ve Robert Wilson yorumu ile İstanbul’da sahneleniyor
Kültür Sanat 14 Mayıs 2016 - 15:11

İstanbul Kültür Sanat Vakfı taraafından ENKA Vakfı sponsorluğunda gerçekleştirilecek Üç Kuruşluk Opera gösterimleri 20.30'da Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Tiyatro'da olacak.

opera

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV), ENKA Vakfı sponsorluğunda Avrupa'nın en önemli tiyatro topluluklarından Berliner Ensemble'ın sahnelediği ve yönetmenliğini Robert Wilson'ın yaptığı Bertolt Brecht'in Üç Kuruşluk Opera adlı Oyununu İstanbul izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor. Sahnelendiği tüm ülkelerde kapalı gişe oynayan Üç Kuruşluk Opera, 14 Mayıs Cumartesi tarihinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Sahne'de olacak. Gösterinin biletleri 21 Ocak Perşembe gününden itibaren Biletix satış kanalları ve İKSV'den temin edilebilir.