Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Usta isimler 11 yıl aradan sonra buluşuyor
Usta isimler 11 yıl aradan sonra buluşuyor
2006 yılında Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelendiğinde o yazın en ilgi gören konserlerinden olan ‘Broadway’den İstanbul’a Müzikaller’ 11 yıl aradan sonra yepyeni repertuarı ve güçlü oyuncu ve sanatçı kadrosu ile Harbiye Açıkhava’da yeniden görücüye çıkıyor.
Kültür Sanat 7 Eylül 2017 - 14:10

Tiyatronun ustalarından Perran Kutman ve Selçuk Yöntem ise süprizleriyle geceye onur konuğu olarak renk katacaklar.

YÖNETMEN KOLTUĞUNDA YİNE TİYATRO VE MÜZİKAL DÜNYASININ DUAYENİ HALDUN DORMEN VAR
Türk tiyatro ve müzikal dünyasının duayeni Haldun Dormen'in kurgusuyla yıllar önce Açıkhava'da sahnelenmiş ve herkesin büyük beğenisini kazanan müzikallerden seçmeler 10 Ekim Salı tek gece olarak yine usta Haldun Dormen tarafından yönetilecek.
haldundormann
USTA TİYATROCULAR PERRAN KUTMAN VE SELÇUK YÖNTEM GECENİN ONUR KONUKLARI…
Tiyatro dünyasının usta oyuncuları Perran Kutman ve Selçuk Yöntem projede onur konuğu olarak yer alıyorlar.

ÜNLÜ MÜZİKAL PARÇALAR REPERTUARDA…

Notre Dame de Paris, Chicago, Cabaret, Mama Mia, Dream Girls, Damdaki Kemancı, Hair, Grease gibi her neslin bildiği, sevdiği unutulmaz ve bilinen müzikal parçaların olduğu ünlü Broadway müzikallerinin yanı sıra Lüküs Hayat, Hisseli Harikalar Kumpanyası gibi Türk müzikallerinden de şarkılar bulunan repertuarda o geceye gelen seyircileri hem duygulandıracak hem eğlendirecek birçok süprizler de bekliyor.

MÜZİK DİREKTÖRÜ
Bestelediği Opera ve balelerle klasik müzik dünyasında kendine saygın bir yer edinmenin dışında gişe rekortmeni önemli Türk filmlerine yaptığı müzikler, orkestrasyonlar, dizi müzikleri ve album düzenlemeleriyle de tanınan bol ödüllü bir müzik adamı; Tevfik Akbaşlı

Son güncelleme: 14:39 - 07.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.