Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Usta sanatçı Kayahan, doğum gününde anılacak
Usta sanatçı Kayahan, doğum gününde anılacak
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, usta sanatçı Kayahan'ı doğum gününde anacak...
Kültür Sanat 24 Mart 2016 - 12:09

İBB Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü, geçen yıl vefat eden Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Kayahan'ın yaş gününde Nilüfer ve İpek Açar'ın seslendireceği şarkılarıyla anılacağı özel bir program düzenliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü, Türk kültür sanat dünyasına eserleriyle katkıda bulunmuş değerli yazar, şair ve müzisyenlere doğum ve ölüm yıl dönümlerinde anmak amacıyla özel programlar hazırlamaya devam ediyor. İBB Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü, bu kez geçen yıl vefat eden ülkemizin önemli ses sanatçısı ve bestecilerinden Kayahan'ı ölümsüzleştiren eserleriyle doğum gününde yâd edecek.

Haliç Kongre Merkezi'nde 29 Mart Salı günü gerçekleşecek olan “İyi ki Doğdun Kayahan” adlı anma etkinliğinde, Nilüfer ve İpek Açar'ın yanı sıra sürpriz sanatçılar Kayahan şarkılarını seslendirecek. Müjde Uzman'ın sunuculuğunu üstlendiği gecede sanatçılar; “Esmer Günler”, “Bir Aşk Hikayesi”, “Emrin Olur”, “ Mor Menekşe”, “Gönül Sayfam”, “Odalarda Işıksızım” ve “Yemin Ettim” gibi Türk pop müziğine damgasını vuran birçok eserin yer aldığı özel bir repertuvarla Kayahan hayranlarına duygulu anlar yaşatacak. Kayahan sevenlerini bir araya getirecek olan bu anma konseri, halka açık ve ücretsiz olarak 20.00'de gerçekleştirilecek.