Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Volkan Erdoğan’dan yeni albüm: Çöldeki Defne
Volkan Erdoğan’dan yeni albüm: Çöldeki Defne
Volkan Erdoğan, uzun yıllar süren sessizliğini 'Çöldeki Defne' adlı albümü ile bozdu
Kültür Sanat 3 Kasım 2016 - 17:49

Yavuz Çetin’le yer aldığı gruplardan sonra müziğe ara veren Volkan Erdoğan, Eflatun Müzik etiketi taşıyan ilk albümü Çöldeki Defne ile müzikseverlerin karşısında…

volkan-erdogan2

Selim Öztürk aranjörlüğünde hazırlanan albümde tüm şarkıların söz ve müzikleri Volkan Erdoğan’a ait. Gençlik yıllarındaki müzikal heyecanına geri döndüğünü ve aynı hislerle bu albümü hazırladığını belirten Erdoğan yeni albümüyle ilgili, “Tüm şarkılar derin hikâyeleri olan ve itinayla üzerinde çalıştığımız şarkılardı. Dilerim dinleyiciye aynı samimiyetle ulaşır” ifadelerini kullandı.

VOLKAN ERDOĞAN KİMDİR?

Volkan Erdoğan müzik hayatına akustik ve elektrik gitar çalarak ortaokul yıllarında başladı. Yavuz Çetin’le birlikte yer aldıkları Heart Time Passenger ve 102. Sayfa isimli gruplarda çeşitli konserler verdi. Bir süre profesyonel olarak cover şarkılar çaldıktan sonra eğitim hayatını ITU ve ABD’de tamamladı. Uzun bir süre müziğe ara vererek BP ve Volvo gibi uluslararası şirketlerde yöneticilik pozisyonunda çalıştı. Tekrar müzik hayatına yazmış olduğu şarkı ve bestelerle dönerek Çöldeki Defne isimli albümünü hazırladı.

Volkan Erdoğan’ın merakla beklenen ‘Çöldeki Defne’ albümü, tüm müzik marketlerde ve tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Son güncelleme: 18:01 - 03.11.2016