Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Volkan Konak’tan müzik, şiir ve kahkaha ziyafeti
Volkan Konak’tan müzik, şiir ve kahkaha ziyafeti
Kıbrıs'ta sahne alan usta sanatçı Volkan Konak, konuklarına müzik ve şiir ziyafeti sundu. Esprileriyle dinleyicilerini kahkahalara boğan Konak'ın İzmir Marşı performansı büyük alkış aldı. 
Kültür Sanat 18 Eylül 2017 - 12:55

Kıbrıs Merit Crystal Cove Hotel'de sahne alan Volkan Konak, konuklarına müzik, şiir ve espri dolu bir gece yaşattı.

Konuklarını, “Elleri öpülesi hanımefendiler, saygı değer beyefendiler, bu akşam karşı karşıya geldiğim asil insanlar. Sevgi ve ışık ile kalın. Mutluluk lambanız hiç sönmesin. Bilime, sanata, kadına, öğretmene kıymet veren ve rehber olarak seçen insanlar, yani birey olmuş, kula kul olmayan, cesur insanlar, hepiniz hoş geldiniz” diyerek selamlayan Volkan Konak sevilen şarkısı ‘Dadaloğlu' ile performansına başladı.

FİNALİ İZMİR MARŞI’YLA YAPTI

Konuklarının ‘evdeymişçesine’ kendisini dinlemesini isteyen Konak, “Topluma, toprağa, denize ve bize inanırcasına bir akşam yaşayalım” diyerek, gerek ailesinden, gerek kendi yaşadıklarından oluşan anıları esprili bir dille paylaştı.

Volkan Konak, konuklarından gelen istekleri geri çevirmedi. Hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren sanatçı, izleyenlerinin coşkulu katılımıyla İzmir Marşı'nı seslendirerek performansına son verdi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler