Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Warm Up’ta yer alacak müzisyen ve gruplar belli oldu
Warm Up’ta yer alacak müzisyen ve gruplar belli oldu
Yeni dönem grupların kendilerini gösterdiği ve dinleyicilere ulaştığı bir performans ve söyleşi videoları serisi olarak doğan Red Bull Warm Up'a bu yıl genç ve umut vadeden altı yeni isim konuk olacak.
Kültür Sanat 12 Temmuz 2017 - 11:10

Geçtiğimiz üç yılda hip hop’tan rock’a farklı türlerde üreten yeni nesil yerli sahneden genç müzisyenlere kendi kliplerini çekme imkanı sunan RedBull.com projesi Warm Up'ta bu yıl yer alan müzisyen ve gruplar belli oldu. Al' York, Ethnique Punch, Loradeniz, Hedonutopia, Tolerance Break ve üniversite öğrencilerinin oylarıyla seçilen Mert Pamukçu bu yılki Warm Up'ta yer alarak Amsterdam'daki Red Bull stüdyolarında kayıt yapmak için hedeflerine yaklaşan isimler oldu. Önceki yıllarında Alpman and the Midnight Walkers, Bubituzak, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Kamufle, Can Güngör, The Away Days, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Biz, Sapan, Gözyaşı Çetesi, Esas Çocuk, Nilipek ve İdil Meşe gibi gibi başarılı isimleri kamera karşına geçmişti.

PROFESYONEL KLİP ÇEKME İMKANI

Katılıcımlar Warm Up projesiyle ilk profesyonel kliplerini çekme şansı yakalayacak. Aralarından seçilecek bir isim de Amsterdam'daki Red Bull stüdyolarında profesyonel olarak şarkılarını kaydetme fırsatı yakalayacak.