Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yanlış anlaşılmalar komedisi ‘Oldu Mu Şimdi?’
Yanlış anlaşılmalar komedisi ‘Oldu Mu Şimdi?’
16 Aralık’da vizyona girecek ‘Oldu Mu Şimdi’de perukla izleyici karşısına çıkacak Yavuz Seçkin'i yakınları bile tanıyamadı.
Kültür Sanat 8 Kasım 2016 - 16:21

Birbirinden farklı tiplemeleriyle görmeye alıştığımız Yavuz Seçkin, şimdi de ‘saçlı’ olarak karşımıza çıkıyor! Seçkin'i bıçkın ve arkadaşları için canını tehlikeye atan saf bir mahalle delikanlısı rolünde izleyeceğimiz filmi Ali Kobanbay yazdı.

Yönetmenliğini Kenan Öztürk’ün yaptığı PPM yapımı komedi filmi “Oldu mu Şimdi!” 16 Aralık'da Özen Film dağıtımıyla vizyona giriyor. Yanlış anlaşılmaların hayat bulduğu kişi olan Yaşar'ın başından geçenlerin konu edildiği filmin oyuncusu kadrosunda Yavuz Seçkin, Orhan Aydın, Serkan Şengül, Seda Güven, Emre Mutlu, Haldun Boysan, Oğuzhan Yıldız, Esra Sönmezler ve Yakup Yavru gibi isimler yer alıyor.

Bir yanlışlık sonucu hapse düşen Yaşar, hapiste en yakın dostu olacak Ömer'le tanışır ve şanssızlık bu sefer ikiye katlanır. İkilinin hayata tutunma çabaları ve arkasından gelen kötü şans, ikilinin birçok defa içeri girip çıkmasını sağlar. Tövbe etmek için camiye gittiklerinde ise hayatlarının fırsatı ayaklarına kadar uzanır!

Son güncelleme: 16:22 - 08.11.2016