Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yaşama bir de kadın gözüyle bakın
Yaşama bir de kadın gözüyle bakın
Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Sabiha Gökçen Havalimanı’nda
Kültür Sanat 8 Eylül 2016 - 11:40

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan toplam 44 eser, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı dış hatlar sergi alanında fotoğraf meraklılarıyla buluşuyor.

2

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl onuncusu düzenlenen, “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler'16” fotoğraf yarışmasında dereceye giren, mansiyona hak kazanan ve sergilenmeye değer bulunan 44 eserin yer aldığı sergi İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı dış hatlar sergi alanında fotoğraf meraklılarıyla buluşuyor. 19 Eylül tarihine kadar açık olacak sergide birbirinden değerli fotoğraflar yer alıyor.

4

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından 2007 yılından bu yana gerçekleştirilen “Hayata Dair” temalı yarışmaya bu yıl 1.629 yarışmacı, 5.671 fotoğrafıyla katıldı. 10 yılda toplam katılımcı sayısı 11 bini aşarken, bugüne kadar 47 bini aşkın eser, jüri tarafından değerlendirildi.

1

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında, düzenlenen yarışmanın bu yılki seçici kurulunda; Fotoğraf Sanatçısı Prof. Güler Ertan, Fotoğraf Sanatçısı İzzet Keribar, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Nihal Kafalı, Fotoğraf Sanatçısı Haluk Çobanoğlu, Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Nihan Güney yer aldı.