Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yaşamını yitiren genç tiyatrocunun karnesi okulda kaldı
Yaşamını yitiren genç tiyatrocunun karnesi okulda kaldı
İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde önceki gün gösteri için sahne ışıklarını ayarlarken 10 metre yükseklikten düşüp hayatını kaybeden genç için anma töreni yapıldı
Kültür Sanat 17 Haziran 2016 - 13:00

Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde önceki gün gösteri öncesi sahne ışıklarını ayarlamak isterken, yaklaşık 10 metre yüksekten koltukların üzerine düşerek ağır yaralanan ve hastanede hayatını kaybeden tiyatrocu 18 yaşındaki Ercan Yılmaz’ın mezun olacağı okulda hüzünlü karne töreni yapıldı.

Foto: DHA

DHA’da yer alan habere göre, Tevfik İleri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü son sınıf öğrencisi olan ve bu yıl mezun olmaya hazırlanan Ercan Yılmaz’ın arkadaşları sınıftaki sırasına karanfiller koydu. Müdür Yardımcısı Ali Saygın ise Ercan Yılmaz’ın karnesini 4 yıl boyunca eğitim gördüğü sırasının üzerine bıraktı. Bir dönem Ercan Yılmaz’ın sınıf öğretmenliğini de yaptığını anlatan Ali Saygın, mezun olmasına 2 gün kala geçirdiği kaza sonucu öğrencilerini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti.

Foto: DHA