Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yogalı kitap tanıtımı
Yogalı kitap tanıtımı
Yoga eğitmeni Çetin Çetintaş'tan Tohum Otizm Vakfı'na destek.
Kültür Sanat 12 Mayıs 2016 - 12:37

Çetintaş’ın Hanuman’ı Bulmak” isimli kitabının tanıtım galası geride bıraktığımız günlerde Mövenpik Haliç Otel’de yapılmış ve kitabın 7 Mayıs’a kadar internet satışından elde edilen gelir Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanmıştı. Çetin Çetintaş ve asistanı Serra Sağra’nın yönetiminde yoga etkinliği ile başlayan tanıtım, kokteyl ve kitapların imzalanması ile devam etti.

yoga-ic

BİLEKLİKLERİN GELİRİ DE VAKFA GİTTİ

Galada düzenlenen yoga etkinliğine katılan yaklaşık 70 kişinin ödediği 100’er liralar ve yogi Serap Ercan Aydın’ın yaptığı mala ve bilekliklerden elde edilen kazanç da Tohum Otizm Vakfı’na bağışlandı.

yoga-ic-3

Çin, Tibet, Hindistan, Myanmar ve Tayland’da yoga ve meditasyon üzerine uzun yıllar çeşitli eğitimler alan Çetintaş, Uluslararası Raja Yoga eğitmeni sertifikası sahibi ve 2008’den bu yana eğitmenlik yapıyor.

yoga-ic-4

2011’de Hindistan’da Dalai Lama’nın eğitimine katıldıktan sonra yurtdışında da eğitmen olarak bulunan Çetin Çetintaş kitabında Hint Tanrısı Hanuman’dan yola çıkarak Hanuman’ın fiziksel kuvvet, cesaret ve ruhani teslimiyetini içinizde keşfedebilmek için yol gösteriyor.