Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zeytinli Rock Festivali 2016’ya damgasını vuruyor
Zeytinli Rock Festivali 2016’ya damgasını vuruyor
OHAL nedeniyle ertelenen ve ardından gelen tepkilerle ertelenme kararının kaldırıldığı Türkiye'nin en büyük müzik festivallerinden, geleneksel "Zeytinli Rock Festivali" Balıkesir'de başladı
Kültür Sanat 26 Ağustos 2016 - 12:29

Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Zeytinli beldesinde düzenlenen Zeytinli Rock Festivali 2016 dün başladı. 24-28 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilen festivalde iki farklı sahnede Türkiye’nin ünlü sanatçıları sahne almaya başladı.

zeytinli2

2015 yılında 20-23 Ağustos tarihleri arasında toplam 100 binden fazla müzikseveri buluşturan, 'tüm zamanların en iyi yerli kadrosu ve en kalabalık rock festivali' unvanını alarak izleyici rekoru kırmayı başaran Zeytinli Rock Festivali, 2016 yılında uluslararası boyutta ses getirecek bir organizasyon olmaya hazırlanıyor. Milyon Yapım tarafından organizasyonu yapılan 'deniz, kum, güneş ve rock müzik' sloganı ile yola çıkan Zeytinli Rock Festivali, bu yıl 24-28 Ağustos 2016 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

zeytinli3

Katılımcılarına bol bol müzik, eğlence ve unutamayacakları bir rock müzik coşkusu vadeden Zeytinli Rock Festivali'ne yerli rock gruplarının yanı sıra bu kez Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Almanya ve Kıbrıs'tan da amatör, profesyonel grupların ve izleyicilerin katılımı bekleniyor. Festival öncesi on binlerce rock sever ise ilçeye akın etmeye başladı. İlçedeki yoğunluk cadde ve sokaklara yansıdı.

Son güncelleme: 12:30 - 26.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.