Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
1 Yastıkta 40 yılı devirdiler valsleriyle büyüdüler
1 Yastıkta 40 yılı devirdiler valsleriyle büyüdüler
Bakırköy Belediyesi tarafından Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Bir Yastıkta Kırk Yıl” etkinliği renkli görüntülere sahne oldu
Magazin 17 Şubat 2016 - 12:17

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu'nun da katıldığı etkinlikte en az 40 yıllık evli çiftlerin yine Bakırköylü büyüklerimizin söylediği şarkılar eşliğindeki dansları muhteşem görüntülere sahne oldu.

Bir Yastıkta Kırk Yıl Foto: Bülten

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da  dans eden çiftleri harika performanslarından dolayı dakikalarca ayakta alkışladı.

Bir Yastıkta Kırk Yıl Foto: Bülten

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu salonda bulunan en az 40 yıllık evli çiftlere günün anısına “bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var” atasözüne uygun kahve fincanı hediye etti.

Şef Şükrü Öztaş yönetimindeki Fasl-ı Muhabbet Türk Sanat Müziği Korosu'nun söylediği şarkılara da salonu tıka basa dolduran Bakırköylüler de eşlik ederek dev bir koro oluşturdular.

Son güncelleme: 12:24 - 17.02.2016