Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
10 metrelik duvak Swarovski kaplandı
10 metrelik duvak Swarovski kaplandı
Süreyya Yalçın ve Ozan Baran, Esma Sultan Yalısı’nda yaklaşık 300 davetlinin katıldığı düğünle evlendi.
Emre ÇEVİK
Magazin 25 Ocak 2016 - 08:12

Cemiyet yaşamının renkli isimlerinden Süreyya Yalçın ve nişanlısı Antakyalı işadamı Ozan Baran, önceki gece Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşen düğün töreniyle dünya evine girdi. İş, sanat ve magazin dünyasından yaklaşık 300 davetlinin katıldığı düğünde renkli görüntüler oluştu.

Önce kokteyle katılan misafirler, ardından üst kattaki oturma düzenine geçti. Süreyya Yalçın ve Ozan Baran çiftinin nikah şahitleri ise Deniz Ketenci, Orhan Gencebay, Kenan Erçetingöz, Sinem Yıldırım, Duygu Yüce, Tufan Bağcı, Pınar Bakır, Kemal Başbuğ, Aldo Elek ve Mehmet Beyazıt oldu.

Foto: Emre Çevik - Süreyya Yalçın

Baran çiftinin evlenme cüzdanını sanatçı Orhan Gencebay, Süreyya Yalçın'a davetlilerin alkışları arasında teslim etti. Yalçın, düğünde modacı Ertan Kayıtkent imzalı gelinliğiyle göz kamaştırdı. Yaklaşık 20 günde tek provayla hazırlanan ve 100 metrelik Fransız kupüründen yapılan gelinliğin duvağı da 10 metrelik Swarovski taşlı pırıltılardan oluştu.

Foto: Emre Çevik - Süreyya Yalçın

Geceye katılan ünlüler arasında Serdar Ortaç-Chloe Loughnan Ortaç, Orhan Gencebay-Sevim Emre, Hande Yener, Oya Aydoğan, Zeynep Mansur, Birol Tokat, Ferman Toprak, Pelin Batu, Kenan-Gül Erçetingöz, Emel Yıldırım, Ivana Sert ve Hakan Akkaya da yer aldı.

Foto: Emre Çevik - Süreyya Yalçın

Bu gecenin tüm organizasyonunu ise EventAsist Bodrum firması üstlendi. Düğün için Hollanda'daki çiçek seralarından özel olarak getirilen canlı çiçekler salonu süsledi.  Yaklaşık 1000 dal beyaz orkide, bir o kadar beyaz ve somon rengi gül, lisyantus, şebboy ve ortanca geceye renk kattı.

Foto: Emre Çevik - Süreyya Yalçın

Kokteyl salonu, merdivenler ve düğünün gerçekleştiği üst kat da dahil olmak üzere yaklaşık 900 metrelik alan beyaz halıyla kaplandı. Düğünde kullanılan ve ince işçilik gerektiren peçetelik, çiftin isimlerinin baş harflerinden oluşan S ve O şeklindeki beyaz lake masalar, nikah şekerleri, kuş tüyünden yapılan dev beyaz kuğu heykelleri gibi tüm detayların tamamen el yapımı olduğu öğrenildi.

Foto: Emre Çevik - Süreyya Yalçın

Davetlilerin alkışlarıyla düğün pastasını kesen çift, daha sonra düzenlenen ‘after party'de dostlarıyla birlikte eğlendi.